לתת לגוף שלכם לדבר

אימרה ידועה היא ש"אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני". מומחים רבים לשפת גוף אוהבים לעשות שימוש במשפט זה, ובצדק. נסו להיזכר באנשים מרשימים במיוחד שפגשתם במהלך חייכם ועכשיו חישבו על הצורה שבה הם דיברו, התנועעו והתנהגו. אין ספק, שפת הגוף שלנו משחקת תפקיד חשוב ברושם שאנחנו רוצים להשאיר על הסביבה. כל מומחה לשפת גוף יעיד שבהחלט ניתן לרכוש כלים כדי לשפר את שפת הגוף במסגרת הרצאה על שפת גוף, סדנה או קורס מתמשך.

מה אומרות הידיים?

עולם ניתוח שפת גוף הוא מורכב. מומחה לשפת גוף יכול לנתח את תנועות הידיים שלכם ולהגדיר האם אתם טיפוסים נלהבים, ביישנים או בעלי נטיה לדרמטיות. ניתן גם לומר בוודאות שהקול שאנו מפיקים הוא חלק מהותי מהמכלול שהוא שפת הגוף שלנו. קול רועד וחלש יעיד בדרך כלל על אדם נחבא אל הכלים או חסר ביטחון, בעלי קול עוצמתי וחזק לא תמיד ישרו אווירה של ביטחון אלא אולי של רצון לבלוט ולהרשים. התשובות לא נמצאות תמיד רק אצל מומחה לשפת גוף שמעביר הרצאה על שפת גוף. גם אתם יכולים לרכוש כלים לניתוח שפת גוף ולשיפור שפת הגוף שלכם.

הרצאות במסגרות שונות

במקומות עבודה רבים עולה הצורך במודעות לשפת הגוף. אלה יכולים להיות מקומות שעוסקים בתחומים מגוונים, בין אם בתחום המכירות, שירות הלקוחות או העברת הדרכות. למעשה, בכל מקום בו יש לנו נגיעה ואינטראקציה עם אדם אחר, שפת הגוף שלנו משחקת תפקיד חשוב, ולכן הרצאה על שפת גוף שמועברת על ידי מומחה לשפת גוף היא בהחלט דבר הכרחי כשרוצים לחדד ולשפר את דרכי הביטוי והאינטראקציה של העובדים.
במסגרת הרצאה על שפת גוף, ניתן להדגים ולדון על מספר היבטים: זיהוי מצבים של אמירת שקר, זיהוי חיבה אצל הצד השני ומודעות של הפרט לשפת הגוף ולמסרים שהוא עצמו משדר.

בחירת המרצה המתאים

החלטתם להביא אל הארגון שלכם מרצה לשפת גוף? אין ספק שחשוב שמי שמעביר הרצאה על שפת גוף יהיה איש או אשת מקצוע מומחים ומנוסים בתחומם. יש לא מעט אנשים שאמנם קוראים לעצמם מומחים בניתוח שפת גוף, אך אין להם את הכלים או הניסיון המקצועי אשר מאפשר ניתוח מעמיק ורציני של שפת הגוף. כדי לבחור מבין מגוון מרצים שעוסקים בתחום, הדבר החשוב ביותר הוא לקבל המלצה. רצוי שההמלצה תגיע מגורם אמין, או שתצפו בהרצאה שאותו מרצה העביר. ניתן להגיע פיזית להרצאה או לצפות בסרטוני וידיאו של המרצה וכך להתרשם מהצורה בה הוא מעביר אותה.
הרצאה על שפת גוף בארגון צריכה להיות כמה שפחות כללית, ולתת מגוון כלים שבאמת רלוונטיים לתחום העיסוק של האנשים בארגון. ללא מיקוד כזה, ההרצאה יכולה להיות מעניינת אך פחות רלוונטית וכך פחות אפקטיבית עבור העובדים.

כך תפרסמו את בית העסק שלכם באמצעות דגלים לרכב

יש מי שרואה את הדגל המתנופף ליד החלון של הרכב רק כאקט לאומי. מעין מקום לנעוץ בו את דגל המדינה ולהרגיש חלק מכלל האזרחים שחיים בה בגאווה. אבל יש מי שמשכיל לרתום גם את הדגל הקבוע לו ברכב לצורך מינוף העסק שלו והגדלת מעגל הלקוחות שלו.

איך דגלים לרכב מקדמים את העסק?

אם גם אם מנהלים עסק שאתם רוצים לקדם אותו בכל מאודכם. ואתם פועלים בכל עת בכל מישור אפשרי בשביל להעלות את השירות שלכם למודעות הציבורית ולשכנע לקוחות פוטנציאליים שהעסק שלכם ייתן להם מענה לצורך שלהם וישרת אותם בנאמנות. תוכלו לעשות עוד צעד קטן שההשפעה שלו רבה.

איך מעלים עסק למודעות ציבורית

המציאות מוכיחה שכאשר אדם מחפש לרכוש מוצר או שירות הוא לא רץ לדפדף במידעון או בפירסומון. הוא לא מחפש מודעות וקורא אותן בשביל לבחור מה מתאים לו. הוא כן מנסה לאתר את בית העסק המוכר לו. את המקום שהשם שלו מונח במקום כלשהו שתודעה שלו כבית עסק מוצלח ששווה לפנות אליו.

איך מייצרים את התודעה הזו?

את התודעה הזו שאתה רוצה לנטוע בראשם של לקוחות פוטנציאליים שלך תוכל לעשות באמצעות דגלים לרכב בסיטונאות. היות וכאשר יש נוכחות לבית העסק שלך, יש רכבים שבכל נסיעה שלהם מתנופף לו בגאון דגל ועליו הלוגו של העסק שלך בצירוף סלוגן מפתה, זה פועל את הפעולה. זה עושה לך את העבודה שאתה כל כך צריך.

מדפיסים דגלים לרכב בסיטונאות ומקדמים את העסק

אז אם גם לכם חשוב לקדם את העסק שלכם ולמנף אותו הלאה לשלב הבא. אם גם אתם מחפשים אחר פתרונות יצירתיים לצורך פרסום העסק שלכם דעו לכם שזו ההזדמנות שלכם. דגלים לרכב זו אפשרות נהדרת שתוכלו ליישם אותה בעלויות לא משמעותיות. והתוצאות – נפלאות.

כל רכב – מודעה פרסומית

קחו בחשבון שלאחר שבעל רכב קבע את הדגל של העסק שלכם על הרכב שלו הוא הפך להיות עבורכם פרסומת שנעה ועוברת ממקום למקום. ומעבר לכך, כאשר אדם בוחר לתלות על הרכב שלו דגל פרסומי הוא בעצם מבטא בכך המלצה שלו לשירות או למוצר. שכן הוא מעיד בראש כל חוצות שהוא לקוח שלך, שהוא מרוצה מהשירות שאתה מעניק לו והוא ממליץ הלאה. מצאת פרסומת טובה מזו?

מה מדפיסים?

חשוב להדפיס על דגלים לרכב בסיטונאות הדפס מוצלח. כזה שיהיה בולט בשטח. שלא יפספסו אותו העוברים והשבים. שכל בעל רכב שנוסע לצד מכונית שהדגל שלך מתנופף מעליו יראה אותו. בנוסף חשוב שהמסר יהיה ברור וקליט. אל תנסו לדחוס מידי הרבה מידע על דגלים לרכב. אף אחד לא נעצר לעיין באותיות הקטנות שעל הדגל. בחרו במילים המנצחות והמוצלחות שיסיעו את העסק שלכם קילומטרז'ים קדימה.

חנות ספרים דיגיטליים –  חוויית קריאה שונה

 

רוצים לקרוא מהר, עכשיו, הכול? חנות ספרים דיגיטליים נגישה וזמינה 24/7 מאפשרת למי מכם שאין להם זמן לקרוא ספרים ליהנות מקריאתם גם כשהם עסוקים, נעים ונדים בדרכים, בין לבין, בהפסקות קצרות, בהפוגות בלתי צפויות. חנות הספרים הדיגיטליים, הפועלת בתקן הבינלאומי  EPUB3מספקת ספרים המתאימים לקריאה באמצעות מכשיר קינדל בפורמט MOBI. ספרייה פתוחה ברצף, שבה ניתן להזמין ספרים מכל מקום ובכל זמן מייתרת את הצורך בהגעה אל ספרייה פיזית. ההזמנה פשוטה והתשלום מתבצע באמצעות מנגנון סליקה מאובטח ומוגן מכל הבחינות .

 

חנות ספרים אטרקטיבית  מזמנת חוויה אולטימטיבית

חנות הספרים מהווה מקור בלתי נדלה לבחירת מתנות לאנשים שאתם רוצים להפתיע ולרגש אותם במחווה בלתי צפויה. החנות מאפשרת לכם לבחור ספר ממגוון עשיר ובלתי נדלה של ספרים ולהעניקם מתנה, שאליה ניתן להוסיף הקדשה אישית לנמען. ספרים דיגיטליים מזמנים חוויית קריאה שונה, חדשה. לא מדובר בספר פיזי, שניתן למששו ולהריח את דפיו, אבל מלים הן מלים בכל פלטפורמה ודבר לא ייגרע מעונג הקריאה גם בפורמט החדש.

 

האפשרות לקרוא בכל מקום, ברכב, במטוס, ברכבת, ובכל מקום בבית היא יתרון המצטרף אל יתרונות נוספים ובהם: הפחתת שימוש בנייר המהווה תרומה לשמירה על איכות הסביבה, אפשרות לשנות את גודל הגופן וצורתו, לסמן קטעים אהובים, לשתף אחרים בחוויית הקריאה און ליין ועוד.ספרים לא עוברים מהעולם. הם משנים פלטפורמה. אם הם משנים את הרגלי הקריאה- השינוי הוא שינוי לטובה. שינוי מבורך. הם הופכים ספרים לנגישים ולזמינים ומשום כך נחשפים אליהם גם מי שלא קונים אותם בחנויות ולא שואלים אותם בספריות. ספר דיגיטלי ניתן לקרוא במכשיר קטן, נישא, קל, כגון:  טאבלט, קינדל, טלפון חכם ועוד. ניתן לקרוא בו בכל מקום. הוא לא תופס מקום. האם אותה גברת בשינוי אדרת היא גברת אחרת?  תלוי מאיזו בחינה…

 

ספר דיגיטלי – אידיאלי לכותבים, לקוראים ולמוציאים לאור בספר כזה גלומים שלושה יתרונות ושלוש תועלות. ספר כזה, שמכונה גם ספר אלקטרוני, הוא בשורה גדולה למוציאים לאור, אשר הפורמט מאפשר להם להוציא לאור טקסטים מגוונים, לרבות קצרים. העדר הצורך בכריכת הספר מקלה על העלאתו לאוויר גם כשהטקסט מצומצם. היתרון השני הוא שספר דיגיטלי מאפשר לכותבים בלתי ידועים, אשר, כצפוי וכמשוער, יתקשו להוציא לאור את ספריהם באחת מהוצאות הספרים הגדולות והממוסדות, זוכים להזדמנות מצוינת באמצעות הפורמט החדש: הם יכולים להיחשף בפני קהל קוראים גדול ומגוון. יתרון שלישי הוא שהקוראים נהנים מהאפשרות לשנות את הגופן, להגדיל את האותיות, לשתף בחוויית הקריאה און ליין ברשתות החברתיות ויכולים לקרוא בכל מקום ובכל זמן הנוחים להם מבלי לשאת עמם ספר פיזי.

 

טיפים בבחירת חברה המייצרת ומשווקת אביזרים לאופנועים

אופנוע הוא כלי תחבורה הנחשב פגיע יחסית לכלי הרכב הפרטיים, ורוכב האופנוע נמצא בסיכון גבוה יותר להיות מעורב בתאונת דרכים בשל היותו חשוף ולאור הקושי להבחין בו. ציוד לאופנועים נועד לא רק לשדרג את מידת הנוחות של הרוכב במהלך נסיעת האופנוע, אלא גם לאפשר לו להרגיש בטוח יותר, ומכאן גם נגזרת החשיבות של בחירת חברה מקצועית המייצרת או משווקת אביזרים לאופנוע. אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום האופנועים, ואם אתם מחפשים חברה מקצועית לרכוש ממנה ציוד איכותי לאופנוע, לפניכם כמה עצות למציאת חברה המייצרת ציוד איכותי ממנו תוכלו ליהנות שנים רבות. [Read more…]

בשעה טובה: כך תמצאו מתנה מקורית ליולדת

הענקת מתנה לאם הטרייה היא דרך לפנק אותה, להתרגש איתה, לשמוח בשמחתה ולחלוק איתה רגעים חשובים בחייה. אם אתם מחפשים מתנות מקוריות במיוחד ליולדת, ולא רוצים להעניק לה שי שגרתי ובנאלי, קבלו מספר רעיונות שיציידו אתכם בהשראה, ושיעזרו לכם לבחור מתנה מיוחדת.        [Read more…]

סדנאות העצמה אישית – כל מה שכדאי לדעת עליהן

המודעות הרבה לצורך בהעצמה אישית ובמימוש עצמי הולידו לא מעט סדנאות, המציעות מבחר של כלים המסייעים לנו בכך. סדנאות העצמה אישית מציעות כלים מסוגים שונים, המביאים לתוצאות מצוינות, כמו שיפור ביטחון עצמי, תחושה אישית טובה יותר וכמובן גם מימוש עצמי. למי מיועדות סדנאות אלו ומה הן כוללות, במסגרתן? על כך ועוד, במאמר הבא. [Read more…]

מי שאהבה נפשי

החלום של כל ילדה, נערה, אשה – וחלומו של ילד, נער, איש = למצוא את האהבה האידיאלית. [Read more…]

5 טיפים לשיפור איכות החיים

מרגישים חסרי אנרגיות? אין לכם מוטיבציה לקום בבוקר ולהתחיל עוד יום עבודה? מצב הרוח שלכם משתנה באופן קיצוני, וכל דבר קטן מצליח לעצבן אתכם? היקום כנראה מנסה לתת לכם סטירת לחי, ולאותת לכם שאתם זקוקים לשינוי בחיים. במיוחד בשבילכם, כל אלו המרגישים שהם תקועים במקום, ליקטנו 5 טיפים מנצחים שיסייעו לכם לחולל את השינוי שלו אתם זקוקים כדי להרגיש רעננים יותר ומלאי חיים. [Read more…]