אודותינו

כמו רבים ואחרים שהחליטו לעשות מעשה ולנסות לגרום לשינוי חברתית, גם אנחנו החלטנו לפעול ובחרנו בפלטפורמה זו כדי לעשות זאת. אתר צדק חברתי מורכב מאנשים שאכפת להם. אתר צדק חברתי מביא לכם ולכל מי שמעניין אותו תכנים בנושאים שונים, ובעיקר כאלה המתמקדים בנושאים החמים ביותר הקשורים לנושא הצדק החברתי.

באתר שלנו ישנם קבוצה של מומחים בתחום הפיננסים, הרפואה, המשפטים והבנייה הירוקה. מומחים אלה עומדים לרשותכם ומבטיחים לכם מענה מהיר ומדויק לשאלות בנושאים אלה. באתר שלנו ישנו מקבץ של מאמרים בתחומים אלה וכן גם טיפים רבים, שבהם תוכלו להשתמש. כמו כולם גם אנחנו יצאנו להפגין, גם אנחנו ביקשנו להביא לשינוי וגם אנחנו החלטנו שמספיק. הגיע הזמן לפעול. זו גם הסיבה שהחלטנו להביא לכם את האתר שלנו ולפרוס בפניכם את הדרך שבה אנחנו מאמינים, כדי שגם אתם תוכלו להצטרף אליה.

מכיוון שחשוב לנו להגיע אליכם, החלטנו לבנות מערכת ידידותית, פלטפורמה נוחה וקלה שבה תמצאו את המידע הרלוונטי עבורכם בתחום. בין אם אתם מחפשים תכנים הקשורים בצדק חברתי, בנושאים פיננסיים שונים או אפילו בזכויות רפואיות, כאן המקום למצוא את כל זה ואף יותר מכך. הצוות שלנו שבקיא בתחומי המחשבים מביא לכם פלטפורמה ידידותית ומתקדמת מאד שמנצלת את האפשרויות הטמונות בה כדי להביא לכם את הטוב והמתאים ביותר.

אתר צדק חברתי הוא אתר של צוות של אנשים שאכפת להם. צוות של אנשים שרוצים ומאמינים בשינוי. צוות של אנשים שרוצים לתרום מזמנם ומהידע שלהם כדי לעזור לאחרים. אתר צדק חברתי מוכן לפעול למען חברה טובה יותר, חברה שיוויונית יותר וחברה צודקת.

עולם השידוך המקוון

שנות ה – 2000 היו נקודת המפנה עבור האינטרנט אשר החל חולש על כל תחומי החיים וההתנהלות בו, מעולם לא הייתה קלה או זמינה יותר. ישראל, שלא כמו ארצות הברית, אומנם עדיין לא מבצעת את כל הפעולות באינטרנט, אך אין אזרחי ישראל רחוקים מכך. למען ההשוואה נדגים כי בארצות הברית, מרבית רכישות הבגדים והנעליים מתבצעות באינטרנט ולאו דווקא בחנויות, בעוד שבישראל עדיין קיים החשש כי האינטרנט עדיין פרוץ מדיי ורוב האוכלוסייה הבוגרת מעדיפה להתנהל כהרגלם. אחד מהטרנדים הבולטים ביותר בעולם האינטרנט הינו תחום שידוכים באמצעות אתר הכרויות חינם. עולם ההכרויות מעולם לא פרח יותר ואתרי הכרויות שונים צצים כמו פטריות אחרי הגשם. יחד עם זאת, מומלץ מאוד להתחבר לאתר הכרויות אחד או שניים לכל היותר, ולהתמקד בהם בכדי שלא להתפזר ולא להגדיל את תחושת החיפוש הכל כך גדולה. [Read more…]