אמצעים יעילים להרחקת יונים

זה ממש לא סוד שיונים יכולות להוות מטרד אמיתי. הן לא ממהרות לעזוב, מפיצות פרעושים וכינים ועלולות גם להפיץ בקרב קשישים וילדים מחלות חריפות. זאת מעבר ללכלוך ולרעש אשר מגיעים איתן. רבים מחפשים מוצרים להרחקת יונים שיהיו יעילים לאורך זמן. בין הפתרונות הקיימים נמצאים גם דוקרנים ליונים ונשאלת השאלה האם מדובר בפתרון יעיל באמת לאורך זמן או שהיונים צפויות לחזור במהרה לאחר התקנה של הדוקרנים.

הרחקה של יונים לצמיתות

מי שסובל לאורך תקופה ממושכת מיונים ומעוניין להרחיק אותן, מעוניין לעשות זאת לצמיתות. קיימים מוצרים להרחקת יונים וכמו כן שיטות שונות להרחקתן אך לא כולם יעילים. רבים בוחרים בהתקנה של דוקרנים ליונים מתוך מחשבה שהבעיה תמוגר כך לחלוטין, אך מגלים בסופו של דבר כי לא מדובר בשיטה יעילה דיה. הדוקרנים נגד יונים עשויים מבנה קטן מסיכות, המותקן על אדן החלון וזאת כדי שהיונה לא תתיישב עליו. יונה שתנסה להתיישב על אדן החלון ובו דוקרנים נגד יונים, תחווה כאב פיזי כתוצאה מהדקירה ותתרחק במהרה מהמקום.

יש סוגים שונים של דוקרנים ליונים. חלקם עשויים מתכת או פלסטיק, צבעוניים וגם מעוצבים. המומחים בתחום סבורים שהעיצוב אינו משנה כלל, והתקנה של דוקרנים כנגד יונים איננה אפקטיבית דיה.

חסרונות שיטת הדוקרנים

אם חיפשתם מוצרים להרחקת יונים ובחרתם באפשרות של התקנת דוקרנים ליונים, סביר להניח כי תגלו שהשיטה הזו לא מספיק יעילה. עם הזמן היונים מתרגלות לקיומם של הדוקרנים ומוצאות את הדרך לשבת עליהם גם עם אי הנוחות אשר מתלווה לכך. ישנם סוגים שונים של דוקרנים ליונים, והם נבדלים זה מזה במראה שלהם וברמת העמידות שלהם מול פגעי מזג האוויר. דוקרנים שונים יכולים לכער את מראהו החיצוני של הבית ובשילוב עם חוסר היעילות של שיטה זו להרחקת יונים לצמיתות, הם פשוט מתגלים כמיותרים. מלבד דוקרנים להרחקת יונים, נמצאים עוד מוצרים להרחקת יונים כמו מכשירים המשחררים זרם חשמלי בעוצמה נמוכה ומשתנה. מכשיר מסוג זה ניתן להתקנה באופן פשוט ומאפשר הרחקה של היונים לצמיתות. היונים לא חוזרות לקנן מעל אדן החלון משום שהן לא מתרגלות לזרמים החשמליים המשתנים ומעדיפות למצוא מקום אחר לקנן בו. יתרון נוסף של מערכות מסוג זה הוא ההתאמה לתנאי מזג האוויר השונים. אלמנט חשוב באקלים הישראלי. כמו כן, פתרון זה בשונה מהתקנה של דוקרנים ליונים אינו פוגם במראה האסתטי של הבית.

בחירת השיטה המתאימה

כאשר יש מגוון יחסית רחב של מוצרים להרחקת יונים, אנו מעונינים לוודא כי בחרנו באפשרות הטובה ביותר הקיימת. במחשבה על הרחקת יונים לצמיתות כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום אשר מתמחים בהרחקה של יונים. הם יוכלו להצביע עבורכם על החסרונות של כל שיטה, כמו גם על היתרונות של השיטות השונות. לאחר ייעוץ שכזה תוכלו להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורכם על מנת להרחיק את היונים לתמיד.

מחפשים חברת הובלות במרכז? איך באמת כדאי לחפש

אם אתם צריכים לבצע הובלה באזור מרכז הארץ ולא מכירים אף מוביל, אז איך בעצם תוכלו למצוא חברה להובלות קטנות במרכז שתהיה מקצועית ותבצע את העבודה כמו שצריך. היום אין כל בעיה למצוא בקלות ספקי שירות רבים, חיפוש פשוט ומהיר באינטרנט יעלה לכם תוצאות רבות של חברות להובלות, וגם מובילים קטנים פרטיים שמציעים שירות במרכז.

כמובן שתמיד טוב ונחמד לקבל המלצה על חברת הובלות טובה, חברה שחברים, מכרים או בני משפחה נעזרו בשירותיה והיו מרוצים, אך גם אם זה לא המצב, אין זה אומר שלא תוכלו למצוא בכוחות עצמכם, ואף בקלות, חברת הובלות שתהיו מרוצים משירותיה.

מה שכן יכול לעזור לכם למצוא את חברת ההובלות המתאימה לכם, הוא לברור בין האפשרויות השונות על ידי שיטת האלימינציה. אם אתם זקוקים להובלה קטנה או בינונית אולי עדיף שתתרכזו בחיפוש חברה להובלות קטנות, אם מדובר בהובלה של בית, חפשו חברת הובלות גדולה, אם אתם גרים במרכז הארץ, חפשו חברת הובלות שמציעה את שירותיה בעיקר במרכז הארץ ועובדת במרכז הארץ, לעומת חברת הובלות אשר מציעה את שירותיה בכל רחבי הארץ.

בחרו שתיים שלוש חברות הובלה שנראות לכם ביותר וצרו עמן קשר על מנת לקבל הצעות מחיר.

אם אתם צריכים חברת הובלות במרכז כנסו לקישור

שירות הובלות גדולות ושירות הובלות קטנות במרכז

יש כמה סוגי הובלות. יש הובלות קטנות, הובלות קטנות מאוד, הובלות בסדר גודל בינוני, גדול ואף עבודות הובלה בהיקף גדול מאוד, לדוגמא הובלות של משרדים גדולים, חברות, בתי עסק ומפעלים לצורך העניין.

הובלות קטנות מתחלקות בין הובלות של פריטים בודדים, הובלות של רהיט או פריט גדול וכבד, והובלות של תכולות בהיקף קטן באופן יחסי.

באזור מרכז הארץ פועלות חברות הובלות רבות וביניהן חברות להובלות קטנות, חברות המבצעות הובלות גדולות, וכן חברות הובלה המבצעות את כל סוגי ההובלות.

אם אתם צריכים חברת הובלות במרכז כנסו לקישור

איך תמצאו חברת הובלות במרכז

צריכים לבצע הובלה? פנו לגוגל! הקלדה של מילות החיפוש 'חברת הובלה במרכז' יעלה לכם במהירות מספר רב של תוצאות. מכאן תצטרכו לצמצם את כל האפשרויות.. על כן, אם אתם צריכים את שירות ההובלות בעיר רמת גן, נסו לחפש 'חברת הובלות ברמת גן'. לאחר שתצמצמו מעט את האפשרויות, בחרו בתוצאות העליונות ביותר, ופנו לכמה חברות על מנת שתוכלו להשוות בין שתי הצעות מחיר לפחות.

אם אתם צריכים חברת הובלות במרכז כנסו לקישור

מה סובלימציה יכולה ליצור לנו לבית או לעסק

בעלי עסק ומחפשים אפשרויות לבנות ולבסס מיתוג? סובלימציה היא התשובה בשבילכם. כאן תוכלו להבין קצת אודות טכניקת ההדפסה המיוחדת והאיכותית הזו שמשרתת נאמנה עסקים רבים ותורמת רבות לתחום המיתוג והשיווק.

אז מהי סובלימציה?, סובלימציה זו שיטת הדפסה על גבי מוצרים מחומרי גלם שונים.  בהדפסה של סובלימציה מועברת גרפיקה בצבעים  בטכניקה של הדפסה דיגיטלית, על מוצרים אשר מצופים בציפוי מיוחד של פולימר המתאים להדפסה זו ספציפית. הדפסות הסובלימציה הן באיכות גבוהה מאוד, איכות פוטו. מדובר בהדפסה צבעונית איכותית ועמידה מאוד בפני בלאי, חום, קור ורטיבות ועל כן מתאימה כמעט לכל מוצר שתרצו למתג.

מה מדפיסים בסובלימציה?, ניתן להדפיס כל גרפיקה, ציור, איור, תמונה או טקסט. תחילה בוחרים בגרפיקה להדפסה. ניתן לבחור בכל גרפיקה או כיתוב קיימים, או לחלופין, לעצב וליצור גרפיקה מותאמת אישית בדיוק כפי שאתם רוצים. כמובן שחשוב להתחשב בגדול המוצר ובצורתו וכן בטקסטורה שלו, כאשר בוחרים או מכינים גרפיקה, על מנת שהתוצר יצא כפי שאתם מדמיינים.

תוכלו להשיג שירותי סובלימציה כאן

איך מדפיסים בסובלימציה

את הגרפיקה עליהם מדפיסים במדפסת ייעודית לסובלימציה , משתמשים במדפסת בדיו סובלימציה מתאים ובנייר הדפסה המיועד לסובלימציה.

אחרי שהדפסנו את הגרפיקה, ההדפס ממוקם על גבי הפריט היכן שצריך, והפריט עובר אל מכבש הפועל על חום. במכבש, המולקולות של הצבע עוברות הודות לחום אל תוך הציפוי המצפה את המוצר, ונקשרות למולקולות שבו. זו בעצם הדפסת הסובלימציה.

לאחר שהתהליך מסתיים, הגרפיקה מודפסת על הפריט ונראה כאילו הפריט נוצר כך במקור משום שאי אפשר להרגיש את ההדפס על גבו. אפשר לעשות הדפסות סובלימציה על גבי חומרי גלם רבים וביניהם עץ, זכוכית, סיליקון, פרספקס בדים ומתכות.

תוכלו להשיג שירותי סובלימציה כאן

הדפסות סובלימציה על גבי עץ

כשמבצעים הדפסת סובלימציה על מוצרים מעץ מתקבלים תוצרים מושלמים. כמובן שפריטי העץ מצופים בפולימר סובלימציה אבל משום שהעץ הוא חומר גלם גמיש אך חזק, נוח מאוד לעבודה, בעל צבעים וטקסטורות יפהפיות, מבינים במהרה כי עץ הוא חומר גלם אולטימטיבי להדפסות סובלימציה.

הסובלימציה לא פוגעת בשום דרך בעץ, אין נזק לטקסטורה הטבעית של החומר ובמאפייניו.

משום שעץ משמש כחומר גלם נפוץ לפריטים ולמוצרים רבים, העץ הפך לחומר מומלץ כביכול עבור טכניקת הדפסת הסובלימציה, אך למעשה כל חומר מתאים אחר כגון זכוכית, מתכת, חרס או פרספקס, נחשבים גם הם כחומרי גלם מיטביים.

תוכלו להשיג שירותי סובלימציה כאן

7 טיפים לאבטחת בית כשיוצאים לחופש

כאשר עומדים לצאת לנופש, הבית עוד יותר מועד לפורענות. מלבד מערכות האזעקה ומצלמות האבטחה, מערכות האבטחה המשוכללות והמתקדמות שמוצעות כיום לרכישה בקרב הקהל הרחב וכן מגוון פתרונות אבטחה נוספים כגון שירותי סיירים מוקדי אבטחה, שומרים וכן הלאה, אספנו 7 טיפים חשובים שיעזרו לכם לשמור על ביתכם מוגן מפני פורצים כשיוצאים לחופש.

4 טיפים ראשונים ובסיסיים:

 1. הקפידו לנעול היטב את כל הדלתות והחלונות בבית – נשמע מגוחך אבל תתפלאו לגלות כמה אנשים משאירים חלון פתוח לאוורור, או שוכחים בטעות לנעול דלת. עברו על כל החלונות והדלתות מהן יש גישה אל תוך הבית לפני שאתם עוזבים לחופשה וודאו כי הכל סגור ונעול.
 2. השאירו אור דולק, ואף טלוויזיה. מבחוץ, כאשר רואים אור, הנטייה הראשונה היא לחשוב שיש מישהו בתוך הבית, וכשיש אדם בבית לא מנסים לפרוץ אליו.
 3. בקשו מהשכנים לגלות ערנות. תמיד טוב שיש מי שיפקח עין פה ושם ויראה שהכל בסדר ואין פעילות חשודה, ובמידה ושומעים רחשים או חושדים במשהו, יוכלו השכנים ליצור קשר עם המשטרה.
 4. בקשו ממכר, חבר או בן משפחה, לשהות בבית בזמן שאתם בנופש ולשמור עליו. אם הדבר אפשרי מדובר באופציה נהדרת שתיתן לכם ביטחון.

 

התקנת מצלמות אבטחה במחיר הטוב ביותר

 

3 טיפים נוספים למתקדמים – מצלמות אבטחה ואזעקות

אזעקות ומצלמות אבטחה הן חלק ממערכות האבטחה שמוצעות כיום ללקוחות רבים. מדובר בשילוב אולטימטיבי שנותן ביטחון מרבי כיוון שהוא גם מספק התראה בזמן אמת וגם אפשרות לפיקוח ובקרה תמידיים מכל מקום ובכל זמן. הודות לאינטרנט , היום תוכלו להפעיל או לתפעל את מערכת האבטחה שלכם מכל מקום, עובדה זו גם הפכה את מערכות האבטחה לנגישות יותר עבור הקהל הפרטי ולהוזלת עלויות.

הנה 3 טיפים נוספים לאבטחת ביתכם לפני יציאה לחופש:

 1. הזמינו חברת אבטחה מקצועית שתתקין בבית מערכת אבטחה עם מצלמות אבטחה ואזעקה
 2. הזמינו מחברת אבטחה מקצועית שירות מוקד מתצפת
 3. הזמינו מחברת אבטחה מקצועית שירותי סיור בקרבת הבית

התקנת מצלמות אבטחה במחיר הטוב ביותר

 

התקנת מצלמות אבטחה בביתכם

במציאות הקשה של היום כאשר מתרחשות לצערנו פריצות רבות לבתים וגניבות, ובמקביל לכך ישנם ניסיונות פריצה רבים, אנשים מחפשים פתרונות להגברת המיגון בביתם.

אם אתם רוצים להתקין מערכת אבטחה בבית, פנו אל חברת אבטחה מקצועית המספקת מגוון של שירותים בתחום האבטחה והמיגון לבית, היוועצו בה מהו המוצר הנכון ביותר עבורכם, השאירו בידיה את מלאכת ההתקנה, וכך תדעו כי בביתכם מותקנת מערכת אבטחה מקצועית, שפועלת ללא כל בעיה.

התקנת מצלמות אבטחה במחיר הטוב ביותר

איך למצוא מנעולן באשקלון במחיר הטוב ביותר

מנעולן מוסמך ומקצועי יהיה הכתובת הנכונה לפנות אליה כאשר זקוקים לסיוע בכל מה שנוגע למנעולים באזור העיר רמת גן. בענף המנעולים ניתנים שירותים רבים ושונים, וכן יש מגוון פתרונות לכל צורך, בעיה או תקלה.

מנעולן מקצועי יוכל לבצע עבורכם עבודות שונות הקשורות להתקנת מנעולים ומנגנוני נעילה או לבדיקה, טיפול ותיקון מנעולים ומנגנוני נעילה, בין אם מדובר במנעול פשוט, מנעול מתקדם, מנעול של דלת, מנעול רכב או מנעול כספת. מעבר לכך לרוב המנעולן יוכל לדאוג לכם לשכפול מפתחות לבית, שכפול מפתחות לרכב, שדרוג מנגנוני נעילה, החלפה של מנעול ישן בחדש, תיקון בתקלות, התקנה של מנעולי ביטחון, החלפה ותיקון של דלתות וכן הלאה.
שימו לב שלא כל מנעולן מקצועי הוא גם פורץ מקצועי, ולא כל מנעולן מורשה לבצע עבודות פריצה של מנעולים.
אם אתם מחפשים פורץ מנעולים באשקלון כנסו לכאן

זמינות מנעולן ברמת גן

בעיר רמת גן קל ופשוט  למצוא מנעולנים רבים אשר עובדים באזור, שישמחו לספק לכם שירותים ויוכלו להגיע אליכם במהרה.

לרוב מנעולנים אשר עובדים כעצמאיים, יהיו זמינים לספק שירותי מנעולנות מסביב לשעון, זאת מתוך הבנה במקרים דחופים רבים המצריכים מנעולן, עשויים לקרות דווקא בשעות לא רגילות, ואלו הם לרוב מקרים דחופים המצריכים טיפול מידי.

יש לזכור כי הזמנת שירות ממנעולן בדחיפות, או בזמנים חריגים כגון ביום שישי, בשבת, בשעות הלילה או לפנות בוקר, תהיה כרוכה במחיר גבוה יותר לתשלום, לאור השעה החריגה.

אם אתם מחפשים פורץ מנעולים באשקלון כנסו לכאן

מנעולן פורץ ברמת גן

מקרה נפוץ ביותר בו זקוקים למנעולן ברמת גן שיגיע בדחיפות היא כאשר יש לפרוץ דלת כניסה לבית, דלת פנים בבית או לפרוץ רכב. כמו כן, אם אתם מתגוררים בשכירות או עומדים לעבור בית, זכרו כי הביטחון הוא במקום הראשון, ועליכם להציבו בראש סדר העדיפויות. אין מקום לוותר על החלפת הצילינדר והמנעול, כמו גם המפתחות כאשר נכנסים לבית חדש או לדירה חדשה. אף פעם לא תוכלו לדעת אם מישהו מחזי הנפשי שלכם הוא הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו. הכרחי להחליף את המנעול ואת הצילינדר בדלת הכניסה לדירה. אף פעם לא תוכלו לדעת אם יש לזר מפתח לבית שלכם, ועל כן, בכדי לא לקחת כל סיכון, מחליפים את המנעולים ואת המפתחות.

זכרו כי תמיד כדאי לקרוא למנעולן שמוסמך ומקצועי שעובד באזורכם ונמצא בקרבתכם, כך יוכל להגיע אליכם בהקדם.

אם אתם מחפשים פורץ מנעולים באשקלון כנסו לכאן

מחפשים חברת הובלות קטנות במרכז? איך באמת כדאי לחפש

אתם זקוקים לביצוע של הובלה קטנה, זה לא אומר שתהיו חייבים לשלם מחיר גבוה רק משום שאין לכם ברירות אלא להזמין שירות הובלות רגיל מחברת הובלות גדולה. נהפוך הוא, כאשר מדובר בהובלות קטנות, פעמים רבות יש הרבה יותר אפשרויות לביצוע השינוע, ההעמסה והפריקה.

אז איך לא תיפלו במחיר אצל חברת הובלות גדולות או קטנות במרכז הארץ, כשבאזור זה יש הרבה מאוד ביקוש להובלות קטנות, וכמו בכל תחום אחר, גם בתחום זה יהיו מי שיבחרו לנצל זאת.

הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר זקוקים לביצוע של הובלה קטנה היא לבדוק לפחות שתיים שלוש חברות הובלות קטנות ולברר מהי הצעת המחיר שכל אחת נותנת. ככה, בתור התחלה, תוכלו לקבל אומדן של המחיר עבור השירות.

אם אתם צריכים חברת הובלות קטנות במרכז כנסו לקישור

כמה יעלה לכם שירות של הובלה קטנה בערי המרכז

עלות של שירות הובלה קטנה באזור ערי המרכז מאוד משתנה. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד – ההגדרה של הובלה קטנה היא רחבה, הובלה קטנה יכולה להיות הובלה של חפצים וריהוט של חדר או חצי דירה לצורך העניין, יכולה להיות הובלה של פסנתר גדול, הובלה של מספר מוצרי חשמל גדולים, הובלה של סלון או מיטה ואף הובלה של ארון ענתיקה יחיד. לפעמים את ההובלה הקטנה ניתן לבצע באופן רגיל על ידי סבלים שיעמיסו ויפרקו במקום החדש וההובלה עצמה תתבצע באמצעות משאית. עם זאת, בהחלט ייתכן כי ההובלה הקטנה של מה שאתם צריכים להוביל, למשל אם מדובר בפסנתר או בארון ענתיקה, תצטרכו שירות הובלה באמצעות מנוף, ואז ההובלה יכולה לעלות יותר, אבל יש לכך הצדק.

אם אתם צריכים חברת הובלות במרכז כנסו לקישור

איפה לחפש שירות הובלות קטנות במרכז

היום בעידן המודרני, לא צריך להתאמץ יותר מדי בכדי למצוא שירותים שונים כאשר אנו זקוקים להם, הודות לאינטרנט אנו מקבלים גישה אל מאגר מידע בלתי נדלה בו אנו יכולים למצוא כל שירות, מוצר או עסק בהקלקה מהירה על העכבר.

אם כן, כאשר אתם זקוקים להובלה קטנה פנו למנוע חיפוש באינטרנט וחפשו חברה להובלות קטנות אשר עובדת במרכז הארץ, מיינו שתיים שלוש אשר מציעות שירות באזור ערי המרכז וצרו עמן קשר טלפוני. הבהירו למובילים מה אתם צריכים בדיוק, האם יש לכם רהיט אחד מאסיבי להוביל או תכולה קטנה של מקום, כך או כך בדקו מהם התנאים אשר מציעה חברת ההובלות ומהו המחיר לביצוע ההובלה.

אם אתם צריכים חברת הובלות במרכז כנסו לקישור

חימום תת רצפתי ועוד

כאשר אנחנו מדמיינים בית מעוצב, מפנק ומזמין יש כמה גורמים שאנחנו מצפים לראות בו. ראשית – חימום ומיזוג מיטבי – כלומר בקרת אקלים מושלמת לאורך השנה כולה. מטבח מודרני, מאובזר, אסתטי ונוח לעבודה. חדרי אמבטיה מפנקים. תאורה נעימה לעין, ושלל רהיטים נאים ופתרונות אחסון מיטביים. תאורה טבעית טובה, צמחים פורחים ועוד שפע אביזרים נאים וחמים. ריצוף חדש ונקי, קירות מסוידים ובהירים. בקיצור נמרץ, הבית המפנק הוא בית שדייריו השקיעו שפע מחשבה בפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

ישראל נחשבת למדינה בעלת אקלים נוח, במיוחד כאשר משווים אותה לארצות הקרות שניתן למצוא, למשל, בצפון אמריקה. החורף קצר ומשלב ימי שמש רבים, הקיץ ממושך אך במרבית אזורי הארץ החום אינו בלתי נסבל ועונות המעבר קצרות ומעניקות תנאים נוחים. דווקא מהסיבה הזו לא התפתחה בארץ תרבות חימום ומיזוג טובה, ובפעמים רבות מאד דווקא במהלך החורף הדירה המושקעת הופכת ללא נוחה, כאשר הברירות הן בין חימום מייבש באמצעות המזגן, הסקה לא בטיחותית באמצעות גופי חימום מסורבלים, או הסתפקות בדירה קרה מדי.

תחושת המותרות של חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי הוא הדרך להבטיח תחושת מותרות מדהימה גם בימי החורף הקרים ביותר. מדובר בשיטה שיש לה יתרונות מרובים. ראשית, ניתן לשלוט בחדרים או באזורים בדירה באופן נפרד, וכך להבטיח חיסכון ויעילות מרביים. שנית, למערכת שכזו יתרון אסתטי מובהק – אין כל זכר למערכת בשום מקום בדירה, וגופי החימום פשוט נעלמים מן העין. המערכת גם בטוחה, כמובן, במיוחד כאשר משווים אותה לתנורי החימום השונים שאנשים מכניסים לביתם בעקבות הקור החודר בחורף. ולבסוף – החום של מערכת חימום תת רצפתי הוא החום הנעים והמפנק ביותר ללא השוואה. במקום להניח את הרגליים היחפות על מרצפות אבן קפואות בלילה של חורף, בני הבית נהנים ממגע חמים ומפנק כשהם קמים מן השינה, יוצאים מהמקלחת ובכל הזדמנות שהיא.

חימום תת רצפתי וכל סוג חימום אחר הולך יד ביד עם בידוד איכותי לדירה – עוד נושא שכדאי לחשוב עליו ולהשקיע בו. ריצוף הפרקט היפה שנפוץ כיום הוא אלמנט נוסף שמשתלב בצורה נהדרת עם החימום שמתחת לרצפה, מכיוון שהוא משלב את המגע הנעים והחמים של העץ עם החום שנובע מן המערכת. מי שיבקר בבית עם חימום תת רצפתי ייהנה לראות את הילדים משחקים על הרצפה החמימה בהנאה לאורך החורף כולו. בית חמים ונעים הוא משאת הנפש של כל משפחה, ומערכת החימום התת רצפתי מאפשרת למשפחה כולה להיות נינוחה ורגועה בימי החורף הקרים ביותר.

העתיד של חולון: ח/500

חולון היא אחת הערים המרכזיות בישראל, אשר מציעה סביבה עירונית פעילה, שטחי חולות פראיים וקרבה משמעותית לכל אפשרויות התעסוקה והבילוי הקיימות במרכז הארץ. רשתות תחבורה ציבורית ומערכות כבישים משוכללות הולכות ומתפתחות והופכות את העיר לאטרקטיבית מתמיד. העירייה מפתחת מזה שנים את העיר כדי להפכה ליעד אטרקטיבי למשפחות. לצורך זה הוקמו בחולון אטרקציות רבות לילדים ונוער, והיא זכתה לכינוי 'עיר הילדים'. בנוסף, העירייה מעודדת את תחום העיצוב ויוזמת שיתופי פעולה רבים בתחום זה.

העיר נקראת חולון מכיוון שהיא הוקמה בעבר על שטחי חולות אשר הלכו ונבלעו בפיתוח עירוני אינטנסיבי. כיום חיים בעיר כ- 190 אלף תושבים, אשר נהנים ממוסדות חינוך ותרבות רבים ובראשם מוזיאון הילדים ומוזיאון העיצוב הישראלי. בעוד שבעבר נתפסה העיר כפרבר של תל אביב, כיום מדובר ביעד אטרקטיבי למשפחות צעירות אשר מעוניינות להישאר באזור המרכז תוך שמירת על איכות חיים גבוהה וקצב חיים עירוני. מיתוגה של חולון כעיר הילדים אינו סיסמה ריקה מתוכן – להתמקדות בילדים יש ביטוי בכל מימד של החיים בעיר המשפחתית הזו. השקעה משמעותית במוסדות החינוך הפכו אותם לאיכותיים במיוחד. כל טיול ושיטוט בעיר מוביל ל'גן סיפור' שכן גני המשחקים שאנו פוגשים בכל עיר עוצבו בחולון באופן מיוחד. בכל גן תמצאו סיפור ילדים אחר אשר קם לחיים בעיצוב ובמתקנים. במוזיאון הילדים ישנן אטרקציות שונות שבראשן התערוכה הקבועה המרתקת 'הזמנה לשקט'. בנוסף תפגשו במרכז ייחודי לאמנות דיגיטלית, בגן יפני, בגן קקטוסים ובשפע אירועי תרבות המכוונים ופונים לילדים ולמשפחות.

תכניות לעתיד בעיר חולון – ח/500

ומה העתיד של העיר חולון? מכיוון שהעיר מלאה עד אפס מקום, טוב לדעת שהעירייה נתנה את הדעת על פיתוח העיר ותכנית ח-500 חולון הולכת ומתקרבת למימוש. מדובר בתכנית ענק אשר תתפרס על כל עתודות הקרקע הפתוחות שנותרו ברשות העירייה. על הקרקעות יוקמו מבנים מרובים המיועדים למגורים, שטחי מסחר ובילוי וכמובן גם מבני ציבור. כל אלו אמורים לשמש את תושבי העיר הקיימים ובנוסף להם עוד כחמישים אלף תושבים חדשים יתגוררו במבני המגורים אשר יוקמו.

בלב המתחם החדש מתוכנן פארק ענק אשר יתפרש על כאלף דונמים. פארק חולות, כפי שהוא צפוי להיקרא, מתוכנן לשמש את תושבי העיר לשעות נופש ופנאי. הפארק ישמר בצורתו הטבעית והבתולית, ורק בשולי השטח הטבעי יבוצע פיתוח עירוני. כך יזכו תושבי חולון להמשיך וליהנות מהחולות, ממש כפי שעשו מאז ומעולם.

 

חוסכים במים משמעותית – הדשא הסינטטי

חיסכון כלכלי מהווה את אחת המטרות החשובות ביותר בחיינו. היכולת לבחור במוצרים שמוצעים לנו במחירים נוחים יאפשרו לנו חיסכון משמעותי בהוצאות השנתיות, דבר שיכול לתרום רבות לאיכות החיים שלנו ושל ילדנו.

 

מטפחים את הגינה

אנשים רבים בישראל מטפחים גינה בחלקו הקדמי של הבניין או הבית הפרטי או בחלקו האחורי. כיוון שבעשור האחרון ישראל חוותה עונות חמות ביותר וירידה משמעותית בכמויות הגשם החליטה מדינת ישראל לנקוט במדיניות משמעת מים, כלומר היא פרסמה הוראות שעיקרן היה לצמצם את הוצאות המים במדינה. הוראות אלו הובילו לעלייה במחירי המים ופעמים רבות גם לקנסות והוצאות גדולות יותר באם תושבי הבניין בזבזו יותר מהנדרש. מסיבה זו אנשים חיפשו אחר פתרון שיאפשר להם לא לוותר על הדשא אותו נדרש להשקות לעיתים קרובות (במיוחד בעונות החמות בישראל) אך עדיין לא לבזבז כמות גדולה של מים. הפתרון אותו הם מצאו היה דשא סינטטי.

 

גינה ירוקה במחירים משתלמים

הדשא הסינטטי פותח בארצות הברית בשנות השישים. הרעיון להמצאה זו נבע כתוצאה מהרצון לרומם את רוחם של ילדים ונוער שהתגוררו באזורים בהם לא היה דשא ירוק. בהתחלה פיתחו מרבד דשא שהזכיר לתלמידים את הדשא הטבעי אותו הם ראו בסרטים או בטיולים לאזורים אחרים, אך משנות השישים ועד היום הדשא הסינטטי עבר כל מיני תהפוכות ונכון להיום יש סוגים שונים של דשא מלאכותי ברמות איכות שונות ובטווח מחירים רחב וכל אחד יכול להחליט מהו אותו סוג דשא שמתאים לחצר שלו ומהו המחיר אותו הוא מוכן לשלם עבורו.

 

יתרונות הדשא הסינטטי

 • הרכבה על משטחים מסוגים שונים – ניתן להרכיב דשא סינטטי על כל סוגי המשטחים, אם הכוונה היא לאדמה, משטח עץ, בטון, אספלט ועוד. כך שגם אם אתם מעוניינים בדשא אך אין לכם גינה תוכלו להפוך כל אזור חיצוני המשתייך לבניין המשותף או ביתכם לאזור ירוק ויפהפייה.
 • חיסכון – כיוון שדשא סינטטי לא זקוק למים, הדברה ודישון הוא מאפשר חסכון כלכלי משמעותי.
 • התאמה לאקלים הישראלי – משום שבמהלך הייצור של הדשא מטמיעים בתוך הסיבים שלו כל מיני חומרי מגן הצבע שלו נשמר לאורך שנים רבות.
 • אידיאלי לילדים – הדשא אידיאלי לילדים שכן אין סיכון שמא הילד יהיה אלרגי לדשא, שהוא ייעקץ מחרק זה או אחר או ימעד על אבן. כאן מדובר על משטח משחקים אידיאלי לילדים.

 

לסיכום, אם אתם מעוניינים לחסוך בהוצאות כלכליות לאורך זמן וליהנות מפתרון חכם המותאם לאקלים של מדינת ישראל, דשא סינטטי אכן יספק לכם את הפתרון האידיאלי. אמנם העלות הראשונית של קנייתו והתקנתו אינה נמוכה אך היא בהחלט משתלמת לטווח הארוך.

היתרון הכלכלי בבחירת ספק ותשתית אינטרנט בחבילה אחת

יש יתרון כלכלי עצום בבחירת חבילת בנדל שכוללת את הספק ואת תשתית האינטרנט. החיסכון משמעותי והעובדה שההתנהלות נעשית מול מקור אחד מהווה יתרון נוסף. במאמר זה נספק לכם מידע אודות כל הקשור אל בחירה חכמה וזולה יותר של ספק ותשתית אינטרנט.

 

הרפורמה מובילה לשינויים משמעותיים

בחודש מאי של שנת 2015 נכנסה לשוק רפורמת האינטרנט המהיר(הפס הרחב). עיקרה של רפורמה זאת הייתה לאחד את שירותי התשתית ושירותי הספק לכדי חבילה אחת וזאת על מנת שהלקוח יוכל להתנהל אל מול חברה אחת וכן להוזיל את המחיר של שני השירותים למחיר נוח. בנוסף, המטרה של הרפורמה הייתה גם לעודד תחרות בין הספקים השונים. מחודש מאי השנה המעבר של הלקוח נעשה באופן אוטומטי ואמור להיות קצר ופשוט. נכון לחודש ספטמבר ניתן להגדיר את הרפורמה כמוצלחת ביותר, שכן תוך מספר חודשים מעל ל- 170 אלף לקוחות הצטרפו למודל החדש שמציע ספק אינטרנט ותשתית מאותה חברה.

 

נכון להיום כל אחד שמעוניין בכך יכול לרכוש ספק ותשתית אינטרנט מחברה אחת ובמחיר אטרקטיבי ביותר. דבר שמשתלם לכל אחד שמעוניין לבחון צעדים כלכליים בחייו שיהווה יתרון להוצאותיו החודשיות הקבועות. המחירים במודל זה של ספק ותשתית ביחד מוזלים בכשלושים אחוזים לעומת הרכישה הנפרדת של כל אחד מהשירותים הללו. אם גם אתם מעוניינים לחסוך בכסף אך לא לוותר על איכות הגלישה ומהירות האינטרנט המתאימה לכם כל שתצטרכו לעשות הוא לעבור למודל החדש וזאת באמצעות פנייה ישירה אל ספקית האינטרנט בה אתם מעוניינים. נכון להיום משרד התקשורת אישר את התעריפים החדשים של בזק, אותם תעריפים אותם היא מציעה לכל חברת תקשורת אחרת שמעוניינת לקנות את השימוש בשירותים שלה. נכון להיום ברגע בו אתם מחליטים לקנות שירות אינטרנט כולל, כל ההתנהלות תהיה מול חברה אחת בלבד ולא יהיה מצב בו תגלו שאתם משלמים לכל חברה בנפרד וצריכים לפנות אל כל חברה בנפרד וזאת במקרה של תקלות או סעיף זה או אחר שאינו מובן לכם בחשבונית.

 

לסיכום, ניתן לומר שחבילת בנדל, כלומר חבילה משותפת של ספק אינטרנט ותשתית מהווה יתרון כלכלי עצום. הבחירה בחבילה זו מוזילה בין 30-40 אחוזים את העלויות, היא מעודדת את התחרות בין הספקיות השונות ומאפשרת לכם וללקוחות רבים נוספים בישראל, להימנע מהוצאה מיותרת של כסף וזאת על ידי הנאה מהנחה משמעותית בחשבון התקשורת שלכם וקבלת שירותי האינטרנט מספק אחד.